KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878671

nr 1387 8671

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 44. Motivet: 12x17, yttermått inklusive ram: 32x35 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:22:57

27/3 13:15:43 1      Vinnande bud

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre